Набір Ковдра (покривало)+Простирадло+Наволочки Двоспальний Полегшений Elegant 100% бавовна
ІНШІ РОЗМІРИ І ЗАБАРВЛЕННЯ НАБОРІВ. ТИСНІТЬ СЮДИ!!!
Набір (ковдра, простирадло, наволочки)
Розмір ковдри: 180х220см
Простирадло: 200х245см.
Наволочки (2 шт.): 50х70 см.
Тканина: ренфорс 100% бавовна
Верх, низ: ренфорс 100% бавовна
Наповнювач: силіконізоване волокно, Щільність 150 гр./ м. кв.
Стібка: квадрат
Окантовка: облямівка
Упаковка: фірмова сумка
НАШ САЙТ ANELI100.PROM.UA
ВІДПРАВЛЯЄМО ТІЛЬКИ НОВОЮ ПОШТОЮ.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TAG |
| Матеріал | Бавовна |
| Розмір | Двоспальний |
| Колір | Блакитний |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Щільність | 150 г/м2 |
| Подарункова упаковка | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Покривало |
| Склад | |
| Бавовна | 100 % |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наповнювач | Антиалергенне волокно |
| Стан | Нове |
| Тип тканини | Бавовна |
| Ширина покривала | 180 см |
| Довжина покривала | 220 см |
| Для користувачів | Набір Ковдра (покривало)+Простирадло+Наволочки Двоспальний Полегшений Elegant 100% бавовна |
| Простирадло | 200х245 |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Кількість наволочок | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 120 ₴



