Дитяча постільна білизна в ліжечко Бавовняна Гіпоалергенна Турецька М*яка
ІНШІ ЗАБАРВЛЕННЯ ПОСТІЛЬНОЇ БІЛИЗНИ. ТИСНІТЬ СЮДИ!!!
Підковдра 115x143см
Простирадло 115x143 см
Наволочки (1 шт) 40х60
Тканина: Renforce Lux 100% бавовна (вир-во Турція)
Щільність: 130 гр/м. кв.
Упаковка Подарункова дитяча
Постільна білизна з ренфорсу:
- Не деформується і не линяє.
- Відрізняється підвищеною міцністю та високою щільністю.
- Має надзвичайно м'яку і приємну фактуру.
- Гігроскопічно та повітропроникно.
- Добре зігріває та зберігає тепло.
- Майже не змінюється.
- Не потребує особливих умов догляду.
- Має високі експлуатаційні якості.
- Гіпоалергенно.
- Відповідає високим європейським вимогам щодо екологічних стандартів
НАШ САЙТ ANELI100.PROM.UA
ВІДПРАВЛЯЄМО ТІЛЬКИ НОВОЮ ПОШТОЮ.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Для ліжечка, колиски |
| Тип | Комплект білизни |
| Стать | Унісекс |
| Тип тканини | Бавовна |
| Тип сировини | Натуральне |
| Щільність | 130 ніт/см2 |
| Колір | Різні кольори |
| Тематика декору, малюнка | Казки, кіно, мультфільми |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Подарункова упаковка | Так |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 115 см |
| Довжина простирадла | 143 см |
| Розміри підодіяльника | |
| Ширина підковдри | 115 см |
| Довжина підковдри | 143 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 40 см |
| Довжина наволочки | 60 см |
| Ширина другої наволочки | 40 см |
| Довжина другої наволочки | 60 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Кишені підковдри | Без застібки |
| Кишені наволочки | Без застібки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Комплект постільної | Дитяча постільна білизна в ліжечко Бавовняна Гіпоалергенна Турецька М'яка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 675 ₴


