Бавовняний Дитячий Полуторний комплект постільної білизни ренфорс
ІНШІ ЗАБАРВЛЕННЯ ПОСТІЛЬНОЇ БІЛИЗНИ. ТИСНІТЬ СЮДИ!!!
Підковдра на блискавці 150x220 см
Простирадло 150x235 см
Наволочки на блискавці (1 шт) 70x70 см або 50х70 см (на вибір)
Тканина: Ренфорс Турція
Щільність: 130 гр/м. кв.
Упаковка Подарункова дитяча
Renfors – дуже щільна тканина, отримана в результаті полотняного переплетення кручених ниток основи і качка. Незважаючи на підвищену щільність, цей матеріал відрізняється незвичайною м'якістю і шовковистою фактурою.
Властивості тканини:
- Міцність і довговічність: висока якість тканини досягається за рахунок тривалої багатоступінчастої обробки бавовняних волокон. Саме завдяки цій обставині тканина і набуває особливо міцну структуру, на стан якої не відображаються ні численні прання, ні багаторічна експлуатація.
- Комфортність: Жаркими літніми ночами вона буде створювати відчуття прохолоди, а взимку допоможе зігрітися.
- Гігроскопічність: Матеріал гігроскопічний,він відмінно вбирає вологу (до двадцяти відсотків власної ваги), тому сон на білизні з нього не буде супроводжуватися «парниковим ефектом»: спляча людина ніколи не спітніє.
- Повітрепроникність: Добре пропускає повітря, дозволяє нашій шкірі дихати.
- Не мнеться: Вироби з renforsa практично не мнуться і завжди виглядають привабливо.
- Простота у догляді: Як доглядати за постільною білизною з renforsa? Вихід дуже простий: досить час від часу піддавати його пранню, дотримуючись температурний режим, рекомендований виробником. Інформацію про це можна прочитати на ярличках, пришитих до комплекту. Настільки ж безпроблемним є процес прасування виробів.
*Комплектація товару і розташування малюнка можуть відрізнятися від представленої фотографії.
НАШ САЙТ ANELI100.PROM.UA
ВІДПРАВЛЯЄМО ТІЛЬКИ НОВОЮ ПОШТОЮ.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TAG |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Комплект білизни |
| Подарункова упаковка | Так |
| Стать | Унісекс |
| Тип тканини | Ранфорс |
| Колір | Різні кольори |
| Щільність | 130 ніт/см2 |
| Тематика декору, малюнка | Птахи |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Тип сировини | Натуральне |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Тип комплекту | Полуторний |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 150 см |
| Довжина простирадла | 235 см |
| Розміри підодіяльника | |
| Ширина підковдри | 150 см |
| Довжина підковдри | 220 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 70 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 70 см |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Кишені підковдри | На блискавці |
| Кишені наволочки | На блискавці |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Комплект постільної | Дитячий Полуторний комплект постільної білизни ренфорс Міцна довговічна і комфортна тканина яка не мнеться |
- Ціна: 829 ₴


