Бавовняний Дитячий Полуторний комплект постільної білизни ренфорс
ІНШІ ЗАБАРВЛЕННЯ ПОСТІЛЬНОЇ БІЛИЗНИ. ТИСНІТЬ СЮДИ!!!
Підковдра 150x215 см
Простирадло 150x215 см
Наволочки (1 шт) 70x70 см або 50х70 см (на вибір)
Тканина: Ренфорс
Щільність: 130 гр/м. кв.
Упаковка Подарункова дитяча
Renfors – дуже щільна тканина, отримана в результаті полотняного переплетення кручених ниток основи і качка. Незважаючи на підвищену щільність, цей матеріал відрізняється незвичайною м'якістю і шовковистою фактурою.
Властивості тканини:
- Міцність і довговічність: висока якість тканини досягається за рахунок тривалої багатоступінчастої обробки бавовняних волокон. Саме завдяки цій обставині тканина і набуває особливо міцну структуру, на стан якої не відображаються ні численні прання, ні багаторічна експлуатація.
- Комфортність: Жаркими літніми ночами вона буде створювати відчуття прохолоди, а взимку допоможе зігрітися.
- Гігроскопічність: Матеріал гігроскопічний,він відмінно вбирає вологу (до двадцяти відсотків власної ваги), тому сон на білизні з нього не буде супроводжуватися «парниковим ефектом»: спляча людина ніколи не спітніє.
- Повітрепроникність: Добре пропускає повітря, дозволяє нашій шкірі дихати.
- Не мнеться: Вироби з renforsa практично не мнуться і завжди виглядають привабливо.
- Простота у догляді: Як доглядати за постільною білизною з renforsa? Вихід дуже простий: досить час від часу піддавати його пранню, дотримуючись температурний режим, рекомендований виробником. Інформацію про це можна прочитати на ярличках, пришитих до комплекту. Настільки ж безпроблемним є процес прасування виробів.
*Комплектація товару і розташування малюнка можуть відрізнятися від представленої фотографії.
НАШ САЙТ ANELI100.PROM.UA
ВІДПРАВЛЯЄМО ТІЛЬКИ НОВОЮ ПОШТОЮ.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TAG |
| Тип | Комплект білизни |
| Тип тканини | Ранфорс |
| Щільність | 130 ніт/см2 |
| Колір | Різні кольори |
| Тематика декору, малюнка | Казки, кіно, мультфільми |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Подарункова упаковка | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Тип комплекту | Полуторний |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 150 см |
| Довжина простирадла | 215 см |
| Розміри підодіяльника | |
| Ширина підковдри | 150 см |
| Довжина підковдри | 215 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 70 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 70 см |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Кишені підковдри | Без застібки |
| Кишені наволочки | Без застібки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Комплект постільної | Дитячий Полуторний комплект постільної білизни ренфорс Міцна довговічна і комфортна тканина яка не мнеться |
- Ціна: 787 ₴




