Бавовняна На блискавці Двоспальна постільна білизна сатин люкс
ІНШІ РОЗМІРИ І ЗАБАРВЛЕННЯ ПОСТІЛЬНОЇ БІЛИЗНИ. ТИСНІТЬ СЮДИ!!!
Підковдра на блискавці 180x215 см
Простирадло 200x215 см
Наволочки (2 шт) на блискавці 70х70 см
Тканина: сатин люкс
Склад: 100% бавовна
Сатин — одна з найбільш гарних, міцних і приємних тілу тканин, виготовлених з натурального волокна. Подвійне переплетення найтонших бавовняних ниток вищих сортів, наділяє цю тканину особливими властивостями, надає їй блиск і глянець.
Постільна білизна з сатину дуже міцна і зносостійка, що забезпечується за рахунок високим ступенем щільності плетіння. Ця тонка і вишукана тканина здатна витримувати понад 200 пранів, що дорівнює приблизно восьми років експлуатації! При такій довговічності, сатин не втрачає свій колір і гарний зовнішній вигляд: здається, ніби ви купили сатинову постільну білизну тільки вчора!
Постільна білизна з сатину – це елітна білизна, призначена для тих, хто цінує розкіш у поєднанні з практичністю!
*Наволочки в комплекті 70х70 см, якщо потрібні наволочки розміром 50х70 см вкажіть це в коментарях до замовлення.
*Комплектація товару і розташування малюнка можуть відрізнятися від представленої фотографії.
НАШ САЙТ ANELI100.PROM.UA
ВІДПРАВЛЯЄМО ТІЛЬКИ НОВОЮ ПОШТОЮ.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TAG |
| Тип комплекту | Двоспальний |
| Тип тканини | Бавовна |
| Щільність | 130 г/м2 |
| Колір | Різні кольори |
| Тематика декору, малюнка | Горошок |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Подарункова упаковка | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Кишені підковдри | На блискавці |
| Кишені наволочки | На блискавці |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 200 см |
| Довжина простирадла | 215 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 70 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 70 см |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 180 см |
| Довжина підковдри | 215 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Комплект постільної | Двоспальний комплект постільної білизни сатин люкс на блискавці натуральний 100% бавовна Приємний Міцний |
| Коробка | Подарункова |
- Ціна: 1 130 ₴




