
Плед Велсофт З поліестеру М'який Пухнастий Не дратує шкіру Зберігає тепло Гіпоалергенне Покривало
650 ₴
- Готово до відправки
- Код: ALM1924
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Плед Велсофт З поліестеру М'який Пухнастий Не дратує шкіру Зберігає тепло Гіпоалергенне Покривало
ІНШІ ЗАБАРВЛЕННЯ ПЛЕДІВ. ТИСНІТЬ СЮДИ!!!
Велсофт - м'яке трикотажне полотно, має двосторонній ворс. Для його виробництва використовують тонку нитку поліестеру. Завдяки чому тканини вдало поєднуються легкість і міцність, м'якість і стійкість до зношування.
М'які, пухнасті пледи не дратують шкіру, гіпоалергенні, зберігають тепло, легко піддаються машинному пранню, швидко сохнуть і не розтягуються і не дають усадку. Незважаючи на наявну ворсистість, поверхня пледа не схильна до виникнення катишок.
Надзвичайно ніжні і м'які пледи подарують вам тепло і затишок!
НАШ САЙТ ANELI100.PROM.UA
ВІДПРАВЛЯЄМО ТІЛЬКИ НОВОЮ ПОШТОЮ
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Ширина | 160 см |
| Довжина | 220 см |
| Щільність | 320 г/м2 |
| Колір | Різні кольори |
| Стать | Унісекс |
| Тематика декору, малюнка | Казки, кіно, мультфільми |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Матеріал | Поліестер |
| Склад матеріалу | |
| Поліестер | 100 % |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Тип по складу | Штучний |
| Плед | Плед Велсофт З поліестеру М'який Пухнастий Не дратує шкіру Зберігає тепло Гіпоалергенне Покривало |
| Бахрома | Нет |
| Машинне прання | Так |
| Тип | Покрывало |
| Розмір | Двоспальний |
| Тип тканини | поліестер |
| Ширина покривала | 160 см |
| Довжина покривала | 220 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650 ₴




