Подушка 50х70 DOTINEM RIVERTON Поліестер Кульковий холлофайбер Гіпоалергенна
ІНШІ РОЗМІРИ І ПОДУШКИ ТИСНІТЬ СЮДИ!!
*Під час військового стану, є перебої з поставкою тканини, якщо на фабриці не буде даного кольору, ми відправляємо той колір, який є в наявності!
Серед різномаїття подушок в магазинах не важко загубитися. Але якщо вам потрібна подушка, яка буде безпечною і прослужить довго, то магазин Aneli рекомендує звернути увагу на модель RIVERTON з наповнювачем холлофайбер.
Подушка RIVERTON - універсальна. Такі вироби добре пропускають повітря і розподіляють вологу для підтримки дійсно здорового сну. До безцінних якостям подушка RIVERTON слід віднести і гіпоалергенність, екологічність, стійкість до накопичення запахів.
При виробництві подушки RIVERTON Чохли з практичного поліестеру. Структура тканини дозволяє йому витримувати навіть машинні прання з делікатним віджимом .
А завдяки яскравим сучасним забарвленням подушка RIVERTON стане прикрасою будь-якої спальні.
| Розміри подушки | |
|---|---|
| Вага | 850 г |
| Довжина подушки | 70 см |
| Ширина подушки | 50 см |
| Висота подушки | 20 см |
| Основні | |
| Виробник | DOTINEM |
| Країна виробник | Україна |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Тип | Для сну |
| Наповнювач | Холлофайбер |
| Форма | Прямокутна |
| Застібка наволочки | не передбачена |
| Матеріал напірника/чохла | поліестер |
| Кількість подушок в наборі | 1 шт. |
| Колір | Зелений |
| Основний матеріал наволочки | Поліестер |
| Наволочка | Немає |
| Користувальницькі характеристики | |
| Подушка | Подушка 50х70 DOTINEM RIVERTON Поліестр Кульковий холлофайбер Гіпоалергенна |
| Стан | Нове |
- Ціна: 275,22 ₴





