Подушка 70х70 на блискавці Холлофайбер Мікрофібра CASSIA GRANDIS
ІНШІ РОЗМІРИ І ПОДУШКИ ТИСНІТЬ СЮДИ!!
Подушка CASSIA GRANDIS розроблена таким чином, щоб забезпечити максимальний комфорт і надійну підтримку голови під час сну. Варто доторкнутися, закрити очі - про все інше подбає ваша подушка. Особливою подушку CASSIA GRANDIS робить унікальне поєднання матеріалів і якості.
Усередині подушки з мікрофібри знаходиться поліестер скручений в кульки Huvis. Такий наповнювач дуже пружній, відмінно тримає форму і абсолютно нешкідливий для нашого здоров'я.
Чохол подушки CASSIA GRANDIS виконаний з сучасної інноваційної тканини мікрофібра. Переваг у неї досить:
-м*ягкість;
-приємні тактильні відчуття;
-гігроскопічність;
-теплопровідність;
-100% імунітет від бактерій і кліщів.
Лабораторії якості рекомендують подушки з мікрофібри з наповнювачем кульковий холлофайбер малюкам, алергікам, людям з чутливою шкірою. Підібрати подушку для будинку, готелю, пансіонату і готелю можна в розмірах 50х70 см і 70х70 см.
НАШ САЙТ ANELI100.PROM.UA
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DOTINEM |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Для сну |
| Застібка наволочки | потайна блискавка |
| Матеріал напірника/чохла | мікрофібра |
| Наповнювач | Холлофайбер |
| Кількість подушок в наборі | 1 шт. |
| Основний матеріал наволочки | Мікрофібра |
| Форма | Квадратна |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Наволочка | Немає |
| Розміри подушки | |
| Довжина подушки | 70 см |
| Ширина подушки | 70 см |
| Висота подушки | 20 см |
| Вага | 1000 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Подушка | Подушка 70х70 на блискавці CASSIA GRANDIS Мікрофібра Холлофайбер |
| Стан | Нове |
| Колір | Бузковий |
- Ціна: 423 ₴





