Набір рушників 2шт 50х70см Турецькі Махрові Бавовняні М'які Щільні
ІНШІ КОЛЬОРИ І МОДЕЛІ РУШНИКІВ. ТИСНІТЬ СЮДИ!!
Розмір рушників:
50х70 см. ( 2 рушника)
Матеріал рушників: махра, 100% бавовна
Щільність тканини: 350 г/м2
Країна-виробник: Туреччина
Рушники моментально вбирають вологу та швидко сохнуть.
Бавовна-махра відрізняється високим вологопоглинанням, неймовірною м'якістю та зносостійкістю.
Використання техніки жаккарда дозволяє створювати дуже гарні рушники з рельєфним візерунком.
Жакардовий малюнок на рушник створюється складним переплетінням ниток.
М'які та дуже красиві жаккардові рушники стануть справжніми перлинами ванної кімнати та прослужать довго.
| Основні | |
|---|---|
| Призначення рушника | Для рук та обличчя |
| Тип тканини | Махра |
| Ширина | 50 см |
| Довжина | 70 см |
| Щільність | 350 г/м2 |
| Колір | Різні кольори |
| Тематика декору, малюнка | Новий рік, Різдво |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Країна виробник | Туреччина |
| Склад матеріалу | |
| Бавовна | 100 % |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Для користувачів | Набір рушників 2 шт 50х70 см Турецькі Махрові Бавовняні М'які Щільні |
- Ціна: 243 ₴


