Бавовняна На блискавці Двоспальна постільна білизна ренфорс тканина Туреччина
ІНШІ РОЗМІРИ ТА РОЗЦЕВКИ ПОТУЖНОГО БІЛЬЯ. ЖМИТЕ СЮДА!!!
Підковдра на змійці 180x215 см
Простирадло 200x235 см
Наволочки на блискавці (2 шт.) 70х70 або 50х70 см
Тканина: Ренфорс 100% бавовна Туреччина
Щільність: 130 гр/м.кв.
Паковання подарункова
Renfors — дуже щільна тканина, що отримується внаслідок полотняного переплетення кручених ниток основи та качка. Попри підвищену щільність, цей матеріал вирізняється незвичайною м'якістю й шовковистою фактурою.
Властивості тканини:
- Міцність і довговічність: висока якість тканини досягається завдяки тривалій багатоступеневій обробці бавовняних волокон. Саме завдяки цій ситуації тканина й набуває особливо міцної структури, на стані якої не відбиваються ані численні прання, ані багаторічна експлуатація.
- Комфортність: Смачними літніми ночами вона створюватиме відчуття прохолоди, а взимку допоможе зігрітися.
- Гігроскопічність: Матеріал гігроскопічний,он чудово вбирає вологу (до двадцяти відсотків власної ваги), тому сон на білизні з нього не супроводжуватиметься «парниковим ефектом»: спляча людина ніколи не спітніє.
- Повітропроникність: Добре пропускаючи повітря, дає змогу нашій шкірі дихати.
- Незминальність: Вироби з renforsa практично не зминаються й завжди мають привабливий вигляд.
- Простота в догляді: Як доглядати постільну білизну з renforsa? Догляд дуже простий: досить час від часу піддавати його пранню, дотримуючись температурного режиму, рекомендованого виробником. Інформацію про це можна прочитати на ярличках, пришитих до комплекту. Такий же безпроблемний процес прасування виробів.
*Комплектація товару та розташування малюнка можуть відрізнятися від представленої фотографії.
НАШ САЙТ ANELI100.PROM.UA
ОТПРАВЛЯЕМ ТОЛЬКО НОВОЙ ПОЧТОЙ.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TAG |
| Тип комплекту | Двоспальний |
| Тип тканини | Ранфорс |
| Щільність | 130 г/м2 |
| Колір | Різні кольори |
| Тематика декору, малюнка | Абстракція |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Подарункова упаковка | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Кишені підковдри | На блискавці |
| Кишені наволочки | На блискавці |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 200 см |
| Довжина простирадла | 235 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 70 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 70 см |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 180 см |
| Довжина підковдри | 215 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Комплект постільної | Двоспальний комплект постільної білизни тканина Туреччина Бавовна Ренфорс на блискавці |
| Коробка | Подарункова |
- Ціна: 980 ₴





