Двоспальна постільна білизна з полікоттону Міцна Зносостійка
ІНШІ РОЗМІРИ І ЗАБАРВЛЕННЯ ПОСТІЛЬНОЇ БІЛИЗНИ. ТИСНІТЬ СЮДИ!!!
Підковдра 180x215 см
Простирадло 200x215 см
Наволочки (2 шт) 70x70 см або 50х70 см (на вибір)
Тканина: polycotton
Склад: 65% бавовна, 35% поліестер
Polycotton–
- підвищена зносостійкість. Матерія довговічна та досить міцна, фарби стійкі та яскраві, стійкі та дозволяють надовго зберегти початковий зовнішній вигляд;
- не зминається. Постільна білизна із змішаної тканини практично не мнеться і не вимагає прасування після прання;
- відсутність усадки та деформації. Синтетичні волокна у структурі тканини забезпечують збереження форми, текстиль не сідає і не витягується;
- простота догляду. Можливе й ручне та машинне прання, легко відпирається і дуже швидко сохне;
- економна витрата засобів для прання, оскільки міграція волокна дуже низька;
- низька ціна.
*Комплектація товару і розташування малюнка можуть відрізнятися від представленої фотографії.
НАШ САЙТ ANELI100.PROM.UA
ВІДПРАВЛЯЄМО ТІЛЬКИ НОВОЮ ПОШТОЮ.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип комплекту | Двоспальний |
| Тип тканини | Полікотон |
| Колір | Різні кольори |
| Тематика декору, малюнка | Рослини, квіти |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Країна виробник | Україна |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Кишені підковдри | Без застібки |
| Кишені наволочки | Без застібки |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 200 см |
| Довжина простирадла | 215 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 70 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 70 см |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 65 % |
| Поліестер | 35 % |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 180 см |
| Довжина підковдри | 215 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Комплект постільної | Двоспальна постільна білизна з полікоттоном Просте Винососточене |
Інформація для замовлення
- Ціна: 563 ₴





