Бавовняна На блискавці Двоспальна постільна білизна ренфорс
ІНШІ РОЗМІРИ І ЗАБАРВЛЕННЯ ПОСТІЛЬНОЇ БІЛИЗНИ. ТИСНІТЬ СЮДИ!!!
Підковдра на блискавці 180x215 см
Простирадло 200x215 см
Наволочки на блискавці (2 шт) 70х70 або 50х70 см
Тканина: Ренфорс
Щільність: 125 гр/м. кв.
Подарункова Упаковка
Renfors – дуже щільна тканина, отримана в результаті полотняного переплетення кручених ниток основи і качка. Незважаючи на підвищену щільність, цей матеріал відрізняється незвичайною м'якістю і шовковистою фактурою.
Властивості тканини:
- Міцність і довговічність: висока якість тканини досягається за рахунок тривалої багатоступінчастої обробки бавовняних волокон. Саме завдяки цій обставині тканина і набуває особливо міцну структуру, на стан якої не відображаються ні численні прання, ні багаторічна експлуатація.
- Комфортність: Жаркими літніми ночами вона буде створювати відчуття прохолоди, а взимку допоможе зігрітися.
- Гігроскопічність: Матеріал гігроскопічний,він відмінно вбирає вологу (до двадцяти відсотків власної ваги), тому сон на білизні з нього не буде супроводжуватися «парниковим ефектом»: спляча людина ніколи не спітніє.
- Повітрепроникність: Добре пропускає повітря, дозволяє нашій шкірі дихати.
- Не мнеться: Вироби з renforsa практично не мнуться і завжди виглядають привабливо.
- Простота у догляді: Як доглядати за постільною білизною з renforsa? Вихід дуже простий: досить час від часу піддавати його пранню, дотримуючись температурний режим, рекомендований виробником. Інформацію про це можна прочитати на ярличках, пришитих до комплекту. Настільки ж безпроблемним є процес прасування виробів.
*Комплектація товару і розташування малюнка можуть відрізнятися від представленої фотографії.
НАШ САЙТ ANELI100.PROM.UA
ВІДПРАВЛЯЄМО ТІЛЬКИ НОВОЮ ПОШТОЮ.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TAG |
| Країна виробник | Україна |
| Тип комплекту | Двоспальний |
| Тип тканини | Ранфорс |
| Щільність | 125 г/м2 |
| Колір | Рожевий |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Подарункова упаковка | Так |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Кишені підковдри | На блискавці |
| Кишені наволочки | На блискавці |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 200 см |
| Довжина простирадла | 215 см |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 180 см |
| Довжина підковдри | 215 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 70 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 70 см |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Комплект постільної | Двоспальний комплект постільної білизни ренфорс на блискавці Міцна довговічна і комфортна тканина |
| Коробка | Подарункова |
- Ціна: 980 ₴






