Подушка 70х70 на блискавці Лебединий пух штучний Гіпоаллергенна ROSALIE
ІНШІ РОЗМІРИ І ПОДУШКИ ТИСНІТЬ СЮДИ!!
*Під час військового стану, є перебої з поставкою тканини, якщо на фабриці не буде даного кольору, ми відправляємо той колір, який є в наявності!
Подушка 70х70 ROSALIE з штучним пухом розроблені для покупців, бажаючих відпочивати з комфортом, але з причин здоров'я відмовляються від часто алергічних моделей з натурального пуху. Штучний лебединий пух – це високотехнологічний наповнювач, наділений позитивними властивостями натурального пуху, але позбавлений його недоліків.
Безперечними достоїнствами такої подушки стала гіпоалергенність, а ще відмінні теплоізоляційні властивості, стійкість до накопичення запахів. Завдяки об'ємному і легко відновлюючому форму наповнювача, забезпечується вільний повітрообмін під час сну.
У подушці штучний пух не заводяться комахи, кліщі і бактерії, тому для людей з чутливою шкірою, малюків та алергіків вона стане незамінним варіантом. Крім того, чохол з тіка із зручною застібкою-блискавкою дозволяє легко прати, чистити і провітрювати подушку.
НАШ САЙТ ANELI100.PROM.UA
| Розміри подушки | |
|---|---|
| Вага | 1200 г |
| Довжина подушки | 70 см |
| Ширина подушки | 70 см |
| Висота подушки | 20 см |
| Основні | |
| Виробник | DOTINEM |
| Країна виробник | Україна |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Тип | Для сну |
| Наповнювач | Штучний лебединий пух |
| Форма | Квадратна |
| Застібка наволочки | потайна блискавка |
| Матеріал напірника/чохла | тик |
| Кількість подушок в наборі | 1 шт. |
| Колір | Рожевий |
| Основний матеріал наволочки | Тік |
| Наволочка | Немає |
| Користувальницькі характеристики | |
| Подушка | Подушка 70х70 на блискавці ROSALIE Штучний лебединий пух Гіпоалергенна |
- Ціна: 500,08 ₴





