Наматрацник -чохол 180х190х24 на блискавці TWINTEX (Твінтекс) стьобаний сатиновий
ІНШІ РОЗМІРИ НАМАТРАЦНИКІВ. НАТИСКАЙТЕ СЮДИ!!!
Гіпоалергенний наматрацник-чохол на блискавки TWINTEX - це новий оптимальний варіант наматрасника.
Особливістю даного наматрацника стала його продуманість. Завдяки унікальному чохлу-оболонці з блискавкою, наматрацник TWINTEX покриває матрац з усіх боків, а не зверху як більш ранні моделі. Також він зручно кріпиться, не сповзає з матраца і піддається машинному делікатному пранню. Зручно, практично і гігієнічно.
Продумане кріплення не заважає наматрацнику TWINTEX радувати споживача іншими властивостями. Виконаний з сатину з простежкой, він відмінно пропускає повітря, захищає від забруднень і виникнення пилових кліщів. З наматрацником TWINTEX можна не боятися алергії і подразнень шкіри.
НАШ САЙТ ANELI100.PROM.UA
ВІДПРАВЛЯЄМО ТІЛЬКИ НОВОЮ ПОШТОЮ.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DOTINEM |
| Країна виробник | Україна |
| Анатомічні властивості | Ні |
| Наповнення виробу | антиалергенне силіконізованє волокно |
| Тип кріплення до матрацу | замок-блискавка |
| Ступінь жорсткості | М'який |
| Особливість виробу | Захисний |
| Вікова група | Для дорослих |
| Тип | Наматрацник |
| Розмір | 180x190 |
| Розміри наматрацника | |
| Довжина наматрацника | 190 см |
| Ширина наматрацника | 180 см |
| Матеріал чохла | |
| Сторона чохла 1 | бавовна |
| Сторона чохла 2 | бавовна |
| Додаткові характеристики | |
| Антибактеріальне просочення чохла | Ні |
| Пиловідштовхуючі властивості чохла | Ні |
| Антистатичні властивості наматрацника | Ні |
| Вогнезахисне покриття чохла | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наматрацник-чохол | Наматрацник-180х190 чохол TWINTEX (Твинтекс) стьобаний на блискавці, чохол на матрац, наматрацники 180х190 сатин. |
| Висота наматрацника | 24 см |
| Стан | Нове |
- Ціна: 1 239,48 ₴






