Подушка 50х70 на блискавці OLIMPIA стьобана кульковий холлофайбер
ІНШІ РОЗМІРИ І ПОДУШКИ ТИСНІТЬ СЮДИ!!
Подушка OLIMPIA має стьобаний чохол, а наповнювач кульковий холлофайбер. Цінність даної моделі в ідеальній підтримки шиї і хребта для здорового комфортного сну, а чохол з блискавкою дозволить відрегулювати висоту під ваші потреби.
У подушці OLIMPIA використовується один з кращих штучних наповнювачів -холлофайбер кульковий. Складається він з поліефірних волокон скручених в кульки, що в свою чергу дає можливість подушці ОЛІМПІЯ зберігати м'якість і легкість. Також це екологічний матеріал, не всмоктуючий вологу і запахи, абсолютно не токсичний і гіпоалергенний.
Перевага подушки з наповнювача холлофайбер кульковий у високій практичності. Повітряна структура наповнювача надає таким моделям красиву форму и запобігає злежуванню. Стьобаний чохол на синтипоні з набивної тканини не тільки приємний на дотик, але і витримує безліч прання, що не дає усадку.
НАШ САЙТ ANELI100.PROM.UA
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DOTINEM |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Для сну |
| Застібка наволочки | потайна блискавка |
| Матеріал напірника/чохла | бязь |
| Наповнювач | Холлофайбер |
| Кількість подушок в наборі | 1 шт. |
| Основний матеріал наволочки | Бязь |
| Колір | Білий |
| Форма | Прямокутна |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Наволочка | Немає |
| Розміри подушки | |
| Довжина подушки | 70 см |
| Ширина подушки | 50 см |
| Висота подушки | 20 см |
| Вага | 920 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Подушка | Подушка 50х70 на блискавці OLIMPIA стьобана кульковий холлофайбер |
- Ціна: 399,96 ₴




