Подушка 50х70 Бамбукове волокно SAGANO гіпоалергенна антибактеріальна
ІНШІ РОЗМІРИ І ПОДУШКИ ТИСНІТЬ СЮДИ!!
Подушки з бамбукового волокна все впевненіше входять у наш побут. І не дивно, адже дана продукція не має недоліків, суцільні переваги. Бамбукові подушки SAGANO виготовляються з бамбукового волокна натурального походження. Наповнювач подушки Бамбукове волокно 70%, холлофайбер 30%
Ці тонкі і гладкі волокна не надають шкідливого впливу навіть на саму чутливу шкіру. М'який чохол, простьобаний з набивної тканини дарує приємні тактильні відчуття. Бамбукові гіпоалергенні подушки, володіють прекрасними вентиляційними властивостями, забезпечують комфортний мікроклімат під час сну.
Крім того, подушка з таким наповнювачем відрізняється високими антибактеріальними властивостями: бактерії, що потрапляють у волокна виробу, знищуються природним шляхом. Бамбукові подушки SAGANO - це не тільки екологічно безпечно, але і практично. Доглядати за ними дуже просто: достатньо збивати і провітрювати час від часу.
НАШ САЙТ ANELI100.COM.UA
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DOTINEM |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Для сну |
| Застібка наволочки | не передбачена |
| Матеріал напірника/чохла | мікрофібра |
| Наповнювач | Холлофайбер, Бамбукове волокно |
| Кількість подушок в наборі | 1 шт. |
| Основний матеріал наволочки | Мікрофібра |
| Колір | Зелений |
| Форма | Прямокутна |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Наволочка | Немає |
| Розміри подушки | |
| Довжина подушки | 70 см |
| Ширина подушки | 50 см |
| Висота подушки | 20 см |
| Вага | 850 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Подушка | Подушка 50х70 бамбукове волокно SAGANO гіпоалергенна антибактеріальна |
| Стан | Нове |
- Ціна: 410,85 ₴





