
Матрац ватяний стандарт 120х190 полуторний в ліжко. Ватний матрац висота 7 см від заводу виробника.
831 ₴
747,90 ₴
- В наявності
- Код: 210544
Матрац ватяний стандарт 120х190 полуторний в ліжко. Ватний матрац висота 7 см від заводу виробника.
ВІДПРАВЛЯЄМО ТІЛЬКИ НОВОЮ ПОШТОЮ!!!
Відправка тільки на грузове відділення!!!
Грузове- це відділення, яке до 1000кг!!!
Після отримання матрац може бути трохи менше своїх початкових розмірів, у зв'язку з тим, що він перебував кілька днів у скрученому і стислому стані. Виріб повертає свій заявлений розмір після 3-5 днів експлуатації. Рекомендуємо зняти упаковку і покласти матрац в горизонтальному положенні, при необхідності потягнути виріб з двох сторін за кути.
Ватні матраци «Стандарт» не мають аналогів на ринку текстильної продукції. Доступна ціна, високі експлуатаційні властивості, практичність, екологічність і можливість термообробки – основні переваги даного товару.
В якості наповнювача використана тюфячная вата, чохол –з щільного полікотону 75г/м2. Спеціальні кнопки по всій довжині не дозволяють матрацу деформуватися. Виріб зручний в транспортуванні, упаковано в щільний пакет.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DOTINEM |
| Країна виробник | Україна |
| Форма матраца | прямокутний |
| Тип матраца | безпружинний |
| Розмір матраца, см | 120х190 |
| Висота | 7 см |
| Наповнення матраца | тюфячна вата |
| Ефект "Зима - Літо" | Ні |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Анатомічні властивості | Ні |
| Посилений каркас матраца (периметр матраца) | Ні |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 120 кг |
| Допустима різниця у вазі | 50 кг |
| Спальний розмір | Полуторний |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 1 | м'який |
| Сторона матраца 2 | м'який |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | полікотон |
| Сторона чохла 2 | полікотон |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 190 см |
| Ширина | 120 см |
| Комплектація матраца | |
| Знімний наматрацник | Ні |
| Аератори | Ні |
| Ручки для перенесення | Ні |
| Замок-блискавка для фіксації знімного чохла | Ні |
| Додаткові характеристики матраца | |
| Знімний чохол матраца | Ні |
| Водонепроникний чохол | Ні |
| Повітропроникний чохол | Ні |
| Пиловідштовхуючі властивості чохла | Ні |
| Вогнезахисне покриття чохла | Ні |
| Антистатичні властивості матраца | Ні |
| Антибактеріальне просочення чохла | Ні |
| Підвищена стійкість матраца до сторонніх запахів | Ні |
| Тип упаковки матраца | вакуумна |
| Вага матраца | 12 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Повна назва товару | Матрац ватяний стандарт 120х190 полуторний в ліжко. Ватний матрац висота 7 см від заводу виробника. |
| Стан | Нове |
| Тип виробу | Матрац ватяний |
- Ціна: 747,90 ₴




